У природному заповіднику «Розточчя» прокладуть нові веломаршрути

У природному заповіднику «Розточчя» прокладуть нові веломаршрути
фото ЛОДА
Українці і поляки реалізують проект «RoweLove Розточчя»

Поляки та українці спільно реалізують проект «RoweLove Розточчя – разом незважаючи на кордони». Йдеться про створення нових велосипедних маршрутів у Розточанському заповіднику на території України та Польщі. Зокрема, заплановано маркування веломаршрутів, облаштування пунктів обслуговування туристів, будівництво центру туристичної інформації, а також виготовлення друкованих атласів та картографічних матеріалів.

«Реалізація заходів проекту дозволить облаштувати інфраструктуру для туристів, сприятиме популяризації активного відпочинку, а також створить умови для ознайомлення широкого кола відвідувачів з "перлинами" Яворівського національного природного парку», – прокоментував начальник відділу регулювання використання водних ресурсів департаменту Костянтин Орловський, передає прес-служба ЛОДА.

Він також додав, що проект «RoweLove Розточчя» реалізують в рамках Європейського інструменту сусідства та програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Нагадаємо, у 2015 році український уряд запропонував внести до переліку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО додатково 16 об'єктів в Україні, серед них і природний заповідник «Розточчя», який створений 1984 року з метою збереження та наукового вивчення унікальних ландшафтів Українського Розточчя. Його загальна площа становить понад 2 тис. га.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук