У «ПриватБанку» заперечили можливий арешт своїх коррахунків

Міжнародне право виключає практику арештів кореспондентських рахунків банків, - ПриватБанк

«ПриватБанк» заперечив можливий арешт своїх кореспондентських рахунків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби банку.

Адміністрація банку нагадала, що на балансі установи немає зобов'язань перед власниками єврооблігацій, а рішення про проведення процедури націоналізації банку і механізмів його капіталізації приймалося виключно Фондом гарантування вкладів фізичних осіб і Національним банком.

«Суть претензій власників євробондів стосуються відновлення прав власників таких паперів, і не означають автоматичного накладення обмежень на які-небудь рахунки або активи ПриватБанку», - повідомив перший заступник голови правління «ПриватБанку» Олександр Дубровін.

Зі слів першого заступника голови правління банку, практика застосування міжнародного права стосовно банків не припускає такої форми забезпечення позовів, як накладення арешту на кореспондентські або будь-які інші рахунки комерційного банку і тим більше його клієнтів. Загальноприйнятою практикою міжнародних судів є зобов'язання з депонування на спеціальному рахунку коштів під майбутнє рішення суду по суті позову.

Раніше в ЗМІ, з'явилася інформація, що коррахунки в іноземних банках «ПриватБанку» можуть бути арештовані через звернення до суду власників списаних єврооблігацій.

Як повідомлялося, наприкінці грудня міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинг «ПриватБанку» до обмеженого дефолту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук