Одного з полонених українських моряків в РФ відправили на примусову психіатричну експертизу

Стосовно ще трьох моряків провели слідчі дії, суть яких не уточняється

СуспільствоЮрій Братюк, 6 квітня 20193810

У суботу, 6 квітня, у Росії провели слідчі дії стосовно чотирьох українських військовополонених моряків. Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

За його словами, слідчі дії провели щодо Віктора Беспальченка, Сергія Попова, Андрія Шевченка та Андрія Драча. Адвокат також повідомив, що слідство повинно було ознайомити Беспальченка з постановами про призначення технічної експертизи артилерії катерів «Бердянськ» і «Нікополь».

Коли його адвокат прибула в слідче управління ФСБ, з'ясувалося, що моряка відвезли для проведення амбулаторної психолого-психіатричної експертизи в інститут Сербського.

«Військовополонених Сергія Попова, Андрія Шевченка та Андрія Драча слідство ознайомило з постановами про призначення технічної експертизи артилерії МБАК «Нікополь» і «Бердянськ». Під час слідчих дій адвокати військовополонених заявили клопотання про долучення доповіді Управління Верховного Комісара ООН з прав людини, в якому статус 24-х захоплених українських моряків визначений як військовополонені», — додав адвокат.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські силовики у Керченській протоці біля окупованого Росією Криму обстріляли українські кораблі, захопили їх і 24 членів їхніх екіпажів. Троє моряків при цьому були поранені. Усіх захоплених українців тримають під вартою у СІЗО в Москві, їм інкримінують незаконний перетин кордону. Українська влада визнає їх військовополоненими. Крім того, про визнання себе військовополоненимизаявили також усі 24 моряки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук