У РФ визнали екстремістським зображення Путіна і Медведєва з макіяжем

СвітКатерина Чурилова, 6 квітня 20175320
На переконання російських чиновників, таке зображення є натяком на нібито нестандартну сексуальну орієнтацію президента РФ

Міністерство юстиції Росії внесло до переліку екстремістських матеріалів «плакат із зображенням людини, схожої на президента РФ Володимира Путіна, на обличчі якої макіяж».

Як зазначено в супровідній інформації в реєстрі Мінюсту Росії, під зображенням був розміщений напис: «Виборці Путіна, як... начебто їх багато, але серед моїх знайомих їх немає».

Світлина була опублікована7 травня 2014 року на сторінці користувача соціальної мережі «ВКонтакте» Олександра Цвєткова.

Рішення про визнання матеріалу екстремістським ухвалив у травні 2016 року Центральний районний суд Твері.

У російському Мін’юсті зазначили, що у схожого на Путіна чоловіка на плакаті були «нафарбовані вії та губи». Це, як зазначили в міністерстві, «за задумом автора/авторів плакату мало служити натяком на нібито нестандартну сексуальну орієнтацію президента Росії».

Також до переліку екстремістських матеріалів у РФ зарахували фото, «на якому зображені чотири людини в формі солдатів німецької армії, які супроводжують людину в одязі в’язня концтабору, схожого на В.В. Путіна, з табличкою на животі «Член Єдиної Росії» та фотоколаж з підписом «у військовий переворот віримо, сподіваємося, чекаємо і зображення В. Путіна з піднятими догори руками, до спини якого людина в масці приставив автомат. Внизу – підпис: смерть Путіну».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук