У Рівному демонтували 56 рекламних носіїв

Економіка25 лютого 20111

Працівники управління ЖКГ Рівного у супроводі міліціонерів під час рейду вилучали у власників магазинів переносні рекламні щити, які ті виносять на вулицю на час роботи.

«На кожну рекламу повинен бути спеціальний дозвіл, - наголосив Ярослав Мельничук із прес-служби В ДАІ УМВС в Рівненській області. - Вони зважають дорожньому руху, відволікають водіїв. Підприємці виставляють її не узгоджуючи ні з ким», - пише «ОГО».

Напередодні у міському управлінні житлово-комунального господарства провели нараду, на якій прийняли рішення про демонтаж «виносної» реклами. Пошуком і вилученням рекламних носіїв займається  управління ЖКГ. Працівники ДАІ забезпечували громадську безпеку.

Після прийняття цього рішення було демонтовано 56 рекламних носіїв різного виду.

Як зауважив в.о. начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк, такі “зачистки” проводяться у місті періодично — орієнтовно раз на два тижні.

«Це була спільна ініціатива підприємства і ДАІ, адже зараз слизько, рух і так ускладнений, а ще й ці щити пішоходам треба оминати», - в.о. начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк.

«Демонтовану рекламу не нищать, а складають. Підприємець може забрати її назад після отримання необхідних дозволів та сплати витрат з її вилучення», додав В. Лапюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук