У Росії та Китаї заговорили про створення єдиної економічної зони

СвітВолодимир Пиріг, 26 травня 20145432
У Росії та Китаї заговорили про створення єдиної економічної зони
фото cntv.ru
Заступник голови Китайської Народної Республіки Лі Юаньчао

Росія і Китай можуть створити на Далекому Сході єдину економічну зону.

Таку думку висловив заступник голови КНР Лі Юаньчао, виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі. Він зазначив, що великі проекти стратегічної важливості представляють ключову основу довгострокового торгово-економічної співпраці.

"Ми знаємо, що в Росії надають великого значення розвитку Далекого Сходу і розглядають в цьому плані Китай як пріоритетного партнера. Китайський уряд в свою чергу заохочує активність китайського бізнесу в розвитку російського Далекого Сходу", - сказав Лі Юаньчао, запропонувавши об'єднати в єдине ціле програму розвитку російського Далекого Сходу і стратегію підйому північного сходу Китаю.

" Таким чином можна сприяти сполученню робочих сил, матеріальних і фінансових можливостей цих двох регіонів. Перетворити два регіони у великий ринок з ефективним розподілом ресурсів капіталу і технологій і поступово в новий економічний блок Азії. Якщо нам вдасться поєднати ці дві точки і створити єдину економічну зону інтеграції, тоді ми отримаємо істотний розвиток регіону", - зазначив китайський чиновник.

Як інформував ZAXID.NET, російський Газпром і китайська CNPC підписали 21 травня контракт про постачання газу в Китай. Загальна ціна контракту складе $400 млрд на 30 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук