У Росії визнали «небажаним» Світовий конгрес українців

СвітАндрій Стець, 12 липня22442
В організації вбачають загрозу від організації для «конституційного ладу і безпеки Російської Федерації»

Генеральна прокуратура Росії визнала небажаною на території РФ міжнародну неурядову організацію з Канади Ukrainian World Congress. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на сайт відомства.

У Генпрокуратурі РФ пояснили, що бачать загрозу від організації для «конституційного ладу і безпеки Російської Федерації».

Відзначається також, що своє рішення російська прокуратура ухвалила «за результатами вивчення матеріалів, що надійшли».

Варто відзначити, що скандальний закон про небажані організації на території РФ російський президент Володимир Путін підписав ще в 2015 році. Він дозволяє путінському режиму тиснути на свободу слова в Росії і розправлятися з опозиційними організаціями. Після внесення російським Мін'юстом Всесвітнього конгресу українців у список «небажаних» всі рахунки організації будуть заморожені, вона повинна буде припинити свою діяльність в РФ. В іншому випадку її керівникам загрожує штраф до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або навіть тюремне ув'язнення терміном до 8 років.

Як відомо «Світовий конгрес українців» був заснований у 1967 році і об'єднує майже 20 млн громадян українського походження в 53 країнах світу. Організація активно сприяє поширенню інформації про Україну в міжнародному суспільстві. Штаб-квартира організації розташована в канадському Торонто.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук