У Росії за злочини середньої тяжкості пропонують відправляти в армію

СвітЮлія Поліковська, 20 жовтня 20151510
У Росії за злочини середньої тяжкості пропонують відправляти в армію

Член комітету Держдуми з конституційного законодавства і державного будівництва Олексій Діденко готує проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу РФ і в закон «Про військовий обов’язок і військову службу», що передбачають введення нових виховних заходів для осіб, які вчинили ненасильницькі злочини невеликої та середньої тяжкості, повідомили «Известия».

 Зокрема, за подібні злочини, вчинені чоловіками вперше у віці від 18 до 45 років, російський законодавець пропонує як альтернативу кримінальному покаранню, у тому числі позбавленню волі, обов’язок проходження військової служби у Збройних силах Росії.

На думку Діденка, це нововведення дозволить більш гуманно підходити до питання перевиховання громадян, які вперше засуджені за незначні злочини, а також певною мірою вирішить і питання з переповненістю місць позбавлення волі.

Термін служби в армії буде дорівнювати терміну позбавлення волі, зазначеному в цих статтях. Нова норма не поширюватиметься на осіб, які вчинили насильницькі, тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук