У розвиток «Львівської залізниці» цього року інвестують ₴2,5 млрд

Цього року реконструюють 23 км залізниці Львів-Стрий-Чоп

В інвестиційному плані для «Львівської залізниці» на 2017 рік передбачені кошти в сумі 2,5 млрд грн. Частина цих коштів піде на розвиток інфраструктури, а частина – на оновлення рухомого складу. Про це повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун під час прес-конференції у Львові у вівторок, 23 травня.

Зокрема, за його словами, йдеться про завершення будівництва Бескидського тунелю, реконструкцію 23 км залізниці Львів-Стрий-Чоп, капітальний ремонт 33 км залізничних колій. Крім цього заплановано придбати шість нових пасажирських вагонів, модернізувати 36 локомотивів, капітально відремонтувати чотири електровози і один тепловоз.

Тим часом Стрийський вагоно-ремонтний завод отримав завдання виготовити 350 вантажних вагонів, а також завдання з модернізації рухомого складу.

Керівник «Львівської залізниці» Іван Груник зазначив, що для підприємства є пріоритетом покращувати послуги з перевезень пасажирів і вантажів. За його словами, залізниця залишається барометром української економіки.

«Якщо обсяги вантажоперевезень збільшуються, можна констатувати, що економіка розвивається. Країна взяла курс на євроінтеграцію, і це позначилося на обсягах вантажних перевезень. По імпорту й експорту ріст вантажних перевезень по західному регіону складає близько 25%», – повідомив він.

Також Іван Груник розповів про зміни у роботі пасажирських поїздів.

«Збільшуємо кількість поїздів, які їдуть до Карпат, бо досить інтенсивно розвивається туризм. Йдеться про Івано-Франківськ, Рахів. Найближчим часом плануємо прискорити сполучення Київ-Солотвино. Раніше поїзд заходив до Чопа і очікував дві години, щоб повернутися у Солотвино. Ми цей поїзд роз’єднуємо на станції Батьове. Частина поїзда їхатиме до Чопа й Ужгорода, а частина – одразу везтиме людей на відпочинок у Солотвино», – повідомив він.

За словами Івана Груника, додаткові рейкові автобуси, які нещодавно отримали від «Укрзалізниці», використовують на ділянці Стрий - Івано-Франківськ і запустять для сполучення за маршрутом Львів - Луцьк - Ковель.

У зв’язку з сезоном відпусток «Львівська залізниця» також запустить на літній період 200 додаткових вагонів на південь країни, до Одеси, Миколаєва, Херсона.

Нагадаємо, Івана Груника призначили керівником «Львівської залізниці» 24 квітня за пісдумками відкритого конкурсу, який проводився в «Укрзалізниці» вперше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук