Поблизу Львова створили лісовий заказник площею 42 гектари

«Лісопарк "Рудно"» створили з метою запобігання забудови цінної території і охорони рідкісних видів місцевої флори та фауни

СуспільствоНаталія Шутка, 24 грудня 201919090
Поблизу Львова створили лісовий заказник площею 42 гектари
фото lviv.ridne.net
Cосновий ліс у Рудному

Львівська облрада прийняла рішення про оголошення лісового заказника місцевого значення «Лісопарк "Рудно"», орієнтовною площею 42 га, на території Рудненської селищної ради Залізничного району Львова. Це рішення підтримали 64 депутати на сесії у вівторок, 24 грудня.

«З метою збереження біорізноманіття та охорони компактного лісового масиву, який розташований у смт Рудне, оголосити лісовий заказник місцевого значення на території Рудненської селищної ради Залізничного району м. Львова, орієнтовною площею 42 га, без вилучення земельної ділянки в землекористувача», - йдеться у рішенні.

Рудненській селищній раді доручили винести на місцевість межі лісового заказника місцевого значення «Лісопарк "Рудно"» і позначити його державними знаками встановленого взірця, а також забезпечити дотримання встановленого режиму охорони, відтворення та використання території лісового заказника місцевого значення.

Головне управління Держгеокадастру у Львівській області за поданням Рудненської селищної ради має внести зміни у відповідні земельно-кадастрові облікові документи.

Лісовий заказник місцевого значення «Лісопарк "Рудно"» створюється з метою запобігання забудови цінної території, охорони рідкісних видів місцевої флори та фауни та використання об’єкту в природоохоронних, науково-дослідних, рекреаційних та освітньо-виховних цілях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук