У Самборі проведуть опитування мешканців для визначення пріоритетів роботи міліції

У Самборі, після вдалого проведення експерименту із реформування міліції на прикладі міськвідділу, проведуть опитування місцевого населення для того, щоб визначити найбільш актуальні проблеми, над вирішенням яких повинні працювати міліціонери.

Опитування проводитимуть у кожному селі шляхом анкетування. Спеціально для цього вже надрукували 10 тис. анкет та найближчим часом встановлять скриньки у місцевих радах.

Окрім того, опитуватимуть фокус-групи, до яких входитимуть дільничні інспектори, голови сільських рад, лікарі, місцеві громадські активісти.

Для цього створили спеціальну «Програму подолання загроз особистій безпеці», яку планують втілити до кінця 2015 року.

«В основу програми буде покладено думку мешканців Самбірського району щодо конкретних загроз та небезпечних місць, яка збиратиметься за допомогою різних інструментів», – розповів керівник проекту – начальник юридичного відділу Центру правових та політичних досліджень «СІМ» Олег Ільків. За його словами, заповнити анкету та ознайомитися із детальнішою інформацією можна також на сайті проекту.

Після апробування проекту на прикладі Самбірського району, його, як і експеримент у райвідділах міліції, планують розширити на територію усієї Львівської області, а згодом і по всій території України.

Як повідомляв ZAXID.NET експеримент із впровадження нових форм роботи в Самбірському міськвідділі міліції стартував 9 червня цього року. До участі в ньому задіяли усіх працівників відділку міліції (147 правоохоронців), нікого не звільняючи і не набираючи нових. Після оцінки результатів експеримент визнали вдалим та розширили, задіявши 5 сусідніх із Самбірським райони, а також 5 районів у чотирьох областях України, в тому числі й Луганській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук