У Щасті визнали Росію агресором

У Щасті визнали Росію агресором
Геннадій Москаль

Сьогодні, 30 червня, депутати міської ради Щастя Луганської області своїм голосуванням визнали Російську Федерацію країною-агресором, а так звану «ЛНР» - терористичною організацією. Про це повідомили у прес-службі голови Луганської військово-цивільної адміністрації геннадія Москаля.

Рішення було ініційоване депутатом міськради від «Партії місцевого самоврядування» Сергієм Татаркою. Загалом депкорпус міськради нараховує 34 чоловік, а на сьогоднішнє засідання з’явилося  19 депутатів. 18 із них проголосували «за», один утримався.

«Це вже друге подібне рішення, прийняте радою місцевого рівня в Луганській області. У квітні Росію визнали країною-агресором, а «ЛНР» – терористами депутати Станично-Луганської районної ради. Обидва населені пункти знаходяться на самій передовій, бойові дії тут ідуть практично щодня. І те, що місцеві ради, абсолютну більшість із яких складають представники Партії регіонів та комуністи, виносять такі рішення,  – дуже показовий факт. Для всієї України», – заявив Геннадій Москаль.

Як повідомляв ZAXID.NET, 26 січня Верховна Рада України схвалила заяву про визнання РФ державою-агресором і закликала парламенти іноземних держав та міжнародні організації також визнати РФ країною-агресором, посилити тиск на неї, а ДНР і ЛНР визнати терористичними організаціями.

Після цього низка органів місцевого самоврядування теж провели голосування з цього питання. Зокрема, агресором Росію визнала Волинська облрада, Івано-Франківська облрада, Дніпропетровська облрада, а також Полтавська міська рада та міська рада Херсона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук