У США розпочали масштабне випробування вакцини проти Covid-19

У тестуванні візьмуть участь 30 тис. людей

У понеділок, 27 липня, у США заявили про початок наймасштабнішого випробування вакцини проти Covid-19, яку розробляє фармацептична компанія Moderna Inc. разом із Національними інститутами охорони здоров’я. Про це повідомляє Associated Press.

Незважаючи на те, що вакцина від Moderna претендує на першість у розробці, гарантій про її захист від коронавірусу поки що немає. Перші результати випробування з’являться через декілька місяців. У ньому візьмуть участь 30 тис. людей.

Для перевірки дієвості вакцини, добровольцям у випадковому порядку даватимуть не лише дози справжньої вакцини, але й плацебо. У обох випадках волонтери не будуть знати, що для них видали. Згодом учені уважно відслідковуватимуть те, яка група зазнала більшої кількості інфекцій.

Нагадаємо, що 15 липня компанія Moderna заявилa про успішні випробування своєї вакцини проти коронавірусу. Під час випробувань викликала сильну імунну реакцію в усіх 45 пацієнтів – у них виробилися нейтралізуючі антитіла, які важливі для отримання захисту від вірусу.

Наступний етап випробувань Moderna оголосила на 27 липня. Учасники експериментальної групи отримають 100 мкг дози вакцини в перший день і ще одну дозу через 29 днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук