У Тернополі перевізники оголосили страйк

Економіка8 лютого 20119841

8 лютого у Тернополі невдоволені перевізники зупинили частину маршрутів та оголосили страйк. Страйкують лише два перевізника – це близько 50 одиниць транспорту, а це менше 1/4 від загальної кількості. Перевізники в черговий раз вимагають підняти тарифи на перевезення пасажирів до 2 гривні 50 копійок.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Тернопільської міської ради, іншою вимогою перевізників є перегляд умов конкурсу на перевезення пасажирів, котрий оголосила міська рада. Конкурс, що оголосила міськрада зобов’язує перевізників перевозити пільгові категорії пасажирів, без обмеження в їх кількості. Також передбачено встановлення у маршрутках GPS навігаторів та спеціальних пристроїв для контролю графіків руху та якості перевезення пасажирів, окремі перевізники проти.

Перевізники Тернополя неодноразово надсилали звернення на ім’я міського голови Сергія Надала з вимогою термінового підняття тарифів на перевезення пасажирів до 2,5 грн, також перевізники відмовляються перевозити необмежену кількість пільговиків, незважаючи на чинне законодавство, що передбачає компенсацію по втратах за пільговиків.

«Тернопільська міська рада відкрита для ведення конструктивного діалогу з перевізниками, але в прийнятті своїх рішень вона буде керуватись виключно інтересами громади міста, а не окремих представників транспортного бізнесу», - йдеться у повідомленні міської ради.

Нагадаємо, вартість проїзду у маршрутках Тернополя зараз становить 1 гривню 50 копійок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук