У травні американські і українські хірурги безкоштовно оперуватимуть дітей з «заячою губою»

Батьків дітей, в яких є така проблема, лікарі просять зголошуватися

Професор Гарвардської медичної школи Геннадій Фузайлов з дівчинкою, що народилася з "заячою губою"

Наприкінці травня американські і українські хірурги у рамках спільного українсько-американського благодійного проекту прооперують близько 20 дітей з «заячою губою». Для пацієнтів, що будуть відібрані для участі у проекті, хірургічні втручання та перебування у клініці буде безкоштовне.

Благодійний проект реалізується у співпраці з однією з найбільших медичних фундацій світу – Гарвардської медичної школи, яку представлятиме професор цієї школи Геннадій Фузайлов.

Хірургічне лікування діток до п’яти років із патологією «заяча губа» проходитиме у Києві, в інституті хірургії Валіхновського за участю заслуженого лікаря України, хірурга Ростислава Валіхновсього.

За попередніми даними Геннадій Фузайлов прилетить до Києва 21 травня і пробуде там чотири дні. За цей час планують прооперувати до 20 дітей, яким поставили діагноз «заяча губа».

Звертатися по допомогу, як повідомили організатори проекту, можуть батьки дітей з різних областей України. Для всіх пацієнтів, що будуть відібрані для участі у проекті, хірургічні втручання та перебування у клініці буде безкоштовне.

«Така проблема як «заяча губа» є для України дуже актуальною. Для батьків та й самих дітей – це значний психологічний комплекс. Вони соромляться, іноді навіть ховають цих дітей від оточення. А для дитини це ще й функціональний недолік, такі діти не можуть нормально говорити, харчуватися, ходити до звичайної школи. Тому патологію «заяча губа» та «вовча паща» потрібно лікувати хірургічно», - каже хірург Ростислав Валіхновський.

Лікування такої патології проводиться лише оперативним шляхом і найкраще дітей оперувати у віці до 12 місяців. У важких випадках, як кажуть лікарі, при ускладненому харчуванні дитини, лікування варто починати у більш ранні терміни. Своєчасне лікування такої патології допомагає повністю позбутися зовнішнього і функціонального дефекту і зробити післяопераційний рубець непомітним.

Записатися на прийом до українсько-американської команди можна за тел. 050 823-25-26.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук