У трьох львівських школах встановлять компостери для переробки відходів з їдалень

У трьох львівських школах встановлять компостери для переробки відходів з їдалень
Компостери для переробки харчових відходів встановлять у 200 українських школах

Міносвіти оприлюднило список шкіл, в яких встановлять спеціальні компостери для переробки харчових відходів з їдалень. У списку виявилися десять шкіл з Львівської області, в яких до початку нового навчального року встановлять еко-компостери.

«Свого часу у Великобританії саме запровадження навчання школярів сортуванню сміття дозволило зробити позитивне зрушення у тому, як усе доросле населення поводилося з відходами. До цього ні широкі публічні кампанії, ні впровадження штрафів помітних змін не давало. Сьогодні завдяки проекту «Компола» 200 шкіл отримають компостер для переробки харчових відходів - це ще один крок до впровадження здорових практик відповідального споживання у життя нашої країни», – заявила міністерка освіти України Лілія Гриневич.

Компостери для переробки харчових відходів встановлять у трьох львівських навчальних закладах – Львівській спеціалізованій школі №69, Середній загальноосвітній школі №29, а також у Львівському фізико-математичному ліцеї при ЛНУ ім. І. Франка.

Окрім цього такі ж компостери будуть у семи школах Львівської області: у Дрогобицькій загальноосвітній школі №10, Дрогобицькій загальноосвітній школі №4, Східницькій загальноосвітній школі №2, Жовківському навчально-реабілітаційному центрі «Злагода», Бориславській державній гімназії, Рудківській загальноосвітній школі ім. В. Жеребного та Спеціалізованій школі-інтернаті м. Рава-Руська.

Компостери в усіх школах мають встановити до 1 вересня 2018 року. Повний список шкіл, які візьмуть участь у цьому проекті опублікований на сайті Міносвіти.

Зазначимо, що компостери встановлять в рамках спільного проекту Міносвіти та Мінприроди «Компола». Сам проект спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до навичок сталого розвитку. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк і вже реалізований у 32 навчальних закладах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук