У Львові впровадять пілотний проект із переробки харчових відходів

СуспільствоІ.Р., 7 березня 20188090

У Львові впровадять пілотний проект зі збирання, переробки та утилізації харчових відходів. Відповідне рішення у середу, 7 березня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням, ЛКП «Зелене місто» має укласти договори з різноманітними організаціями, які продукують харчові відходи.

Після цього «Зелене місто» зможе розпочати реалізацію пілотний проект з організації збирання, оброблення (перероблення), утилізації та видалення харчових відходів. При цьому наразі проект не стосуватиметься харчових відходів, які продукують мешканці.

«До нас звернулась громадська організація «Пермакультура в Україні» про організацію такого пілотного проекту у місті Львові з організації вивезення, утилізації й перероблення саме харчових відходів. Наше ЛКП «Зелене місто» на виконання стратегії по поводженню з побутовими відходами погодилося організувати такий пілотний проект. Тобто ми пропонуємо з підприємством збирати саме харчові відходи, їх транспортувати на полігон, наприклад, на полігон села Воля-Гомулецька, де є екологічний коледж, здійснювати там переробку», – розповіла директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Вона також зазначила, що «Зелене місто» має організувати збір, перевезення, миття контейнерів, аби розпочати цей процес.

«Ми давно працюємо над тим, щоб зменшити кількість відходів, які будуть вивозити на полігон для того, щоб це була екологічна переробка і можна було далі використовувати цей компост, який буде утворюватися. Це є пілотний проект, кошти ще не залучені. Ми обов’язково прорахуємо кошторис, аби укласти угоди з перевізником, аби мати контейнери, аби перевізник збирав ці контейнери і відвозив їх на полігон (це орієнтовно 10 км від Львова). Я думаю, що впродовж року проект триватиме, а якщо буде успішний, то буде й продовжуватися далі», – сказала Кулинич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук