У центрі Львова власники незаконними перебудовами руйнують архітектурні пам'ятки

СуспільствоОльга Гринько, 29 березня 20177370

Зараз у Львові незаконне руйнування історичних будівель відбувається на об’єктах за адресами вул. Фредра, 7, вул. Вірменська, 30, вул. Крушельницької, 25 та Січових Стрільців, 3. Часто шкоди пам'яткам наносять нові власники, які купують ці приміщення. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Тут йдеться про незаконне руйнування пам’яток культурної спадщини. Це майно було придбано в цілком законний спосіб, особами, які в нас фігурують у справах про викрадені комунальні нежитлові приміщення, – це п. Малькова і п. Сандул. Вони без жодних документів здійснюють перепланування. І навіть при наявності рішень судів про заборону вчинення будь-яких дій далі продовжують роботи. На вул. Крушельницької, 25, наприклад, зробили епічні сходи на цілий тротуар», – розповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

Як розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища, на вул. Фредра, 7 замість вікна зробили два дверні прорізи і поставили пластикові вікна. 29 березня відбудеться засідання Галицького суду по цих приміщеннях.

«Приміщення на вул. Січових Стрільців, 3 – будинок, який не належить місту, а є власністю територіальної громади Львівської області. Вони надали це приміщення у власність фізичній особі. Там незаконно виконані роботи у проїзді Крива Липа – незаконно облаштована тераса, а на вул. Січових Стрільців встановили двері на місці вікна. Незважаючи на це, все одно відбулося відчуження майна і є новий власник», – наголосила Лілія Онищенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук