У Ватикані представили молитовну smart-вервицю для вірних за 110 доларів

Для її активації людині треба перехреститися

СвітКатерина Чурилова, 16 жовтня28700
У Ватикані представили молитовну smart-вервицю для вірних за 110 доларів
фото Vatican News
Католицька церква представила інтерактивний пристрій, що має допомогти молоді молитися

Всесвітня молитовна мережа Папи Римського у Ватикані представила «розумну вервицю» Click To Pray eRosary, яка поєднує функції smart-годинника і звичайної молитовної вервиці (розарію). Про це повідомив theВabel з посиланням на Vatican News.

Браслет складений з 10 намистин і хреста з гематиту і чорного агата. В браслеті розташований чіп, який збирає дані про власника, що дозволяє використовувати аксесуар, як звичайний smart-годинник. Технологія Click to Pray активізується коли власник вервиці хреститься і відкриває доступ до аудиогіда з ексклюзивним зображень і персоналізованого контенту про молитву Розарію (форма молитви у католицизмі з використанням вервиці, - ред.).

«Click to Pray є технологічним навчальним посібником, який допомагає молодим людям молитися за мир і роздумувати над Євангелієм. Проект обʼєднує найкращі духовні традиції Церкви та останні досягнення технологічного світу», — йдеться в повідомленні авторів проекту.

Розумна вервиця підключається до встановленого на смартфон офіційного молитовного застосунку Всесвітньої молитовної мережі Папи. За технологічний дизайн вервиці відповідала компанія GadgeTek Inc. (GTI).

Програми вже вийшли на iOS і Android, а в офіційному магазині вервиця коштуватиме 99 євро ($110 або 2,7 тис. грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук