Учасників АТО звільнили від сплати військового збору

Президент України Петро Порошенко підписав закон про звільнення від оподаткування та військового збору грошове забезпечення учасників антитерористичної операції (АТО). Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

«Повернуто з підписом Президента (07.07.2015)», - йдеться в статусі проходження документа.

Згідно з ним, на час проведення АТО не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців Збройних сил, Національної гвардії, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, співробітників Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших законних військових формувань.

Облік осіб, щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь у АТО, визначається Кабінетом Міністрів.

Нагадаємо, 1,5% військовий збір Верховна Рада ввела 31 липня 2014 року.

18 червня цього року Верховна Рада звільнила від оподаткування та військового збору доходи у вигляді грошового забезпечення учасників антитерористичної операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук