Учень львівської гімназії створив роботизованого англомовного гіда для туристів

Сихівській гімназії подарували 7 ноутбуків та принтер за перемогу учня на олімпіаді

Максим Варнаков у травні отримав гран-прі на шкільній олімпіаді IT Challenge

Львівський ІТ-кластер подарував школі-гімназії «Сихівська» сім ноутбуків та принтер за перемогу їхнього учня на олімпіаді. Учень 10 класу Максим Варнаков у травні отримав гран-прі на шкільній олімпіаді IT Challenge. Про це повідомляють на сайті НУ «Львівська політехніка», який є співорганізатором олімпіади.

Максим Варнаков створив роботизованого гіда («Roboguide»), який міститиме інформацію про туристичні місця Львова для іноземних туристів. Як розповів хлопець у інтерв’ю Львівському ІТ-кластеру, «Roboguide» працюватиме англійською мовою.

Львівський ІТ-кластер подарував школі, у якій навчається хлопець, ноутбуки та принтер

«Основна мета «Roboguide» – це не лише вказати туристові дорогу чи провести екскурсію в музеї, він може підлаштовуватись під конкретні потреби туристів – змінювати темп та швидкість голосу, гучність. Зараз я працюю над інтерфейсом цього робота, керуватись буде з андроїд смартфона. Зараз я програмую для андроїда, ще в моїх планах замінити bluetooth модуль на wi-fi, який дозволить з’єднуватись з базою даних. Зараз база складається лише з прототипів , музеєм поки слугує наш клас у школі. Робот може вже сказати що це дошка, це стіл, а це парта», – сказав Максим Варнаков.

Додамо, що Львівський ІТ-кластер, «Львівська політехніка» та Львівська міська рада щороку організовують шкільну олімпіаду IT Challenge.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук