Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні

Прем’єр-міністр Угорщини зробив різку заяву про співпрацю з чинною українською владою

СвітВолодимир Пиріг, 15 листопада 20189721
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна не має осяжної перспективи вступу до ЄС чи НАТО

Домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта не є можливими, заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, пише «Європейська правда» з посиланням на прес-службу угорського уряду.

Орбан нагадав, що незабаром в Україні відбудуться президентські вибори, і якщо ситуація у відносинах між двома країнами не погіршиться, то «це стане великим досягненням». «Ми з'ясуємо, чи нинішній угорський курс триватиме», – сказав він.

Орбан зазначив, що в Будапешті контактують з потенційними переможцями виборів і вже намагаються обговорити необхідні зміни, які можуть бути ухвалені після зміни влади. За його словами, Україна ще може повернутися на шлях дружби чи стратегічного партнерства з Угорщиною. На його переконання, це єдиний шлях, яким Київ може йти до НАТО та ЄС.

Прем'єр-міністр Угорщини також додав, що Україна є країною, яка «не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи вступу до ЄС».

«Ми сподіваємось, що Україна буде союзною, дружньою та не переслідуватиме угорців, які сьогодні є громадянами України, і скористається можливістю того, що Угорщина готова брати участь у розвитку Закарпаття та за його межами та сприяти стабілізації і розвитку України», – сказав він.

Як відомо, Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна, тобто українська мова. Крім того, українсько-угорські стосунки різко загострилися після скандалу з масовою видачею угорських паспортів на Закарпатті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук