Угорщина забезпечила інсуліном потреби Закарпатської області

На рік Закарпаттю потрібно 32 млн грн. для закупівлі інсуліну, однак область отримує всього близько 22 млн грн

СуспільствоАндрій Стець, 1 грудня 20182060
Угорщина забезпечила інсуліном потреби Закарпатської області
фото Мukachevo.net
Отриманий з Угорщини інсулін обіцяють рівномірно розподілити по всій області

30 листопада Угорщина передала Закарпатській організації Червоного Хреста понад п’ять тисяч упаковок інсуліну на суму майже близько 4 млн гривень. Передачу потрібних медикаментів здійснили на КПП "Тиса" за участі Іштвана Грежі – Уповноваженого міністра з питань розвитку та співпрацi Саболч-Сатмар-Берег i Закарпатської областей та директора Вселенської екуменічної служби допомоги Ласло Легела, інформує закарпатський сайт Мukachevo.net.

Як повідомляє видання, на рік Закарпаттю потрібно 32 млн грн. для закупівлі інсуліну, однак з держбюджету область отримує всього близько 22 млн. Отриманий з Угорщини інсулін обіцяють рівномірно розподілити по всій області.

«Те, що вчора ми відкрили відновлений дитячий садок, сьогодні поповнили запаси інсуліну для закарпатців, у другій половині дня передаємо оновлену амбулаторію загальної медицини для місцевих лікарів - це повідомлення Києву з Будапешта про те, на що слід звернути першочергову увагу і прислухатися», – зазначив Іштван Грежа.

Видання нагадує, що за сприяння Угорщини у Берегові Угорщини відкрили оновлену будівлю амбулаторії сімейної медицини.

Нагадаємо, 2 серпня, уряд Угорщини вирішив створити посаду міністра у справах Закарпатської області, який займатиметься питаннями розвитку Закарпатської області та програмою розвитку дитячих садків Карпатського басейну. У зв’язку з тим, що до сфери компетенції уповноваженого віднесено частину суверенної території України, МЗС викликало повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Папа для коментаря стосовно цього рішення. Згодом стало відомо, що Угорщина вирішила відмовитись від такої назви цієї посади.

Після того, як угорський уряд змінив назву посади Іштвана Грежі він активізував свою роботу в області, а почав її із передачі для Закарпаття вакцин проти дифтерії, правцю, коклюшу та епідемічного поліомієліту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук