УГП пропонує заборонити радіоефіри російською мовою на території Львівщини

СуспільствоІрина Скіць, 4 лютого 20166640

Голова фракції «Української галицької партії» у Львівській міськраді Тарас Чолій на пленарному засідання міської ради 4 лютого скерував заяву до Верховної Ради України з пропозицією зобов'язати всіх ведучих радіостанцій, які ведуть мовлення на території Львівської області, вести радіоефіри виключно українською мовою.

Крім того, УГП пропонує збільшити квоту транслювання україномовних пісень до 75% від загального добового обсягу трансляції. Чолій також вимагає провести перевірку всіх радіостанцій, які присутні в ефірі Львова і області.

УГП вимагає від Нацради з питань телебачення і радіомовлення провести перевірку радіостанцій на дотримання квот. Зокрема увагу депутатів привернули увагу радіостанції, які ведуть ефіри російською мовою та не дотримуються квоти українського контенту.

Також представники партії запросили на наступне засідання сесії представника Нацради з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області Петра Цеголка. 

УГП розпочала соціальну рекламну кампанію «Геть від Москви!». Перший її етап – промоція української мови у публічному просторі Галичини. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук