«Укравтодор» підписав з польськими компаніями контракти на ремонт прикордонних доріг

На Львівщині та Волині відремонтують шість доріг загальною протяжністю 144 км

ЕкономікаІрина Рєвунова, 7 вересня 201727052
Тендери на ремонт доріг виграли дві польські компанії

У четвер, 7 вересня, в Держагентстві автодоріг урочисто підписали контракти з двома польськими компаніями на ремонт доріг поблизу українсько-польського кордону. Дороги ремонтуватимуть у рамках реалізації договору між Україною Польщею про надання кредиту, повідомили в прес-службі «Укравтодору».

Відповідно до договору, передбачений капітальний ремонт доріг державного значення у Львівській та Волинській областях на шести ділянках на під'їздах до КПП «Устилуг», «Рава-Руська», «Краковець», «Нижанковичі-Мальховіце», «Смільниця».

У травні в системі ProZorro були оголошені тендери на проектування та ремонт у Волинській області ділянок дороги Устилуг – Луцьк – Рівне (13 км), та у Львівській області доріг КПП «Смільниця» – Старий Самбір (3 км); Яворів – Грушів (19,5 км); Грушів – Немирів (9 км); Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,5 км); Червоноград – Рава Руська (53 км).

Переможцями тендерів стали польські компанії DROG-BUD Sp. z o.o. та Unibep S.A., з якими й укладено контракти на виконання робіт.

«Сьогодні в Україні відбувається дійсно знакова подія. Ми підписуємо контракти у межах реалізації першої в Україні міжнародної угоди в дорожній галузі. Реалізація цієї програми дозволить продемонструвати синергію українських та польських фахівців у реалізації надважливого завдання – створення сучасної, якісної, безпечної дорожньої інфраструктури. Хороші дороги у прикордонних областях сприятимуть розвитку соціально-економічних зв'язків України з країнами ЄС, створюватимуть позитивний імідж країни, яка активно розвивається у європейському напрямку», – сказав Славомір Новак, керівник «Укравтодору».

Нагадаємо, уряди України та Польщі підписали договір про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги у вересні 2015 року. У квітні 2016 року Верховна Рада ратифікувала цей договір.

Договір передбачає розбудову транспортної інфраструктури на українсько-польському кордоні, покращення стану 144 км під'їзних доріг до кордону із Польщею, приведення до європейських стандартів вимог безпеки руху на українських дорогах.

Крім «Укравтодору», у проекті розбудови прикордонної інфраструктури беруть участь Держприкоронслужба та Державна фіскальна служба.

Додамо, що цьогоріч на Львівщині також ремонтують дороги коштом обласного і державного бюджетів, інвестиційних програм та за кошти від митних наджоджень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук