Україна 2011 року має віддати 80 млрд грн боргів

Економіка15 лютого 20110

Україна у 2011 році має віддати близько 80 млрд гривень боргів. Через це 2011 рік "буде дуже важким". Про це заявив сьогодні президент Віктор Янукович під час участі у розширеному засіданні Харківського регіонального комітету з економічних реформ.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі глави держави, Президент зазначив, що 2011 р. для суспільства "буде дуже важким", додавши, що важким тягарем, зокрема, є процес повернення державних боргів. "Ми маємо віддати цього року близько 80 мільярдів боргів", - зауважив президент.

Віктор Янукович розповів присутнім про продовження реформ в Україні. До кінця 2011 року вони здійснюватимуться в Україні у 21 напрямі життєдіяльності держави. "Тільки комплексний підхід у будь-якій справі дає серйозний результат", - упевнений Янукович.

"Минулі п'ять років фактично була втрачена вертикаль влади. Але вони пройшли. Зараз прийшов новий час - час змін. Він важкий. Тож треба набратися терпіння, щоб ті механізми, які ми закладаємо, запрацювали", - сказав президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук