Україна хоче долучитися до будівництва Адріатичного газового коридору

Україна хоче домовитися з Угорщиною і Хорватією про будівництво Адріатичного газового коридору, який дасть змогу поставляти паливо від планованого LNG-терміналу на остові Крк. 

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства енергетики і вугільної промисловості за підсумками зустрічі міністра Юрія Продана і голови "Нафтогазу" Андрія Коболєва з міністром зовнішньої торгівлі і закордонних справ Угорщини Тібором Наврачічем і міністром національного розвитку Угорщини Міклошем Шестаком 18 червня в Будапешті.

"Сторони погодилися про доцільність збільшення обсягів постачань газу до України територією Угорщини і швидкого підписання українсько-угорсько-хорватської декларації за проектом будівництва Адріатичного газового коридору", - сказано в повідомленні.

Під час зустрічі сторони також домовились про збільшення обсягів реверсу газу в Україну зі сторони Угорщини.

Нагадаємо, 25 жовтня 2013 Україна і Європейський Союз погодили новий маршрут поставки природного газу в Україну з Хорватії через територію Угорщини до українських газових сховищ.

У жовтні минулого року екс-міністр енергетики Едуард Ставицький не виключив, що газ на хорватському LNG-терміналі може надходити з США і Мозамбіку. Меморандум за проектом будівництва Адріатичного газового коридору мав бути підписаний колишнім урядом України в листопаді 2013 року, проте цього так і не відбулося.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук