Україна і МВФ продовжать переговори щодо подальшої співпраці

ЕкономікаЮлія Поліковська, 20 вересня 20181920
Україна і МВФ продовжать переговори щодо подальшої співпраці
Підписання меморадуму про співпрацю між МВФ і Україною відтермінувалося

Переговори про подальшу співпрацю між Україною і Міжнародним валютним фондом тривають, попри завершення візиту місії фону в Україну.

«Протягом двох останніх тижнів місія МВФ вела конструктивні дискусії з владою України щодо політики та реформ, спрямованих на забезпечення макроекономічної стабільності та зростання, а також про можливу фінансову допомогу від фонду в підтримку таких заходів. Відповідні обговорення тривають», - заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, повідомив телеканал «112».

Зазначимо, очікувалося, що підсумком роботи місії стане підписання меморандуму про співпрацю за новою програмою фінансіованія Stand-by. Таким чином, в кінці жовтня Україна вже могла б отримати перший транш в 1,9 млрд доларів за новою програмою.

Додамо, уряд України на переговорах з МВФ досягнув принципової домовленості про поступове підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року.

Нагадаємо, на початку лютого Україна частково розрахувалася з МВФ за боргами за програмою stand by 2014 року. Зокрема, Київ виплатив два транші – 375 млн і 87 млн дол. 31 серпня Україна перерахувала МВФ 160,3 млн дол. в рахунок повернення основного боргу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук