Україна може щорічно економити до 2 млрд кубометрів газу, - фахівець

Економіка15 червня 20114551

За словами голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Миколи Пашкевича, фактичний обсяг економії природного газу минулого року дозволяє з впевненістю прогнозувати заощадження газу на рівні 1-2 млрд м куб. щороку.

Микола Пашкевич переконаний, що впровадження енергоефективних проектів та технологій у 2010 році це тільки початок позитивної динаміки зменшення споживання енергоресурсів. «За нашими розрахунками в період дії Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 року Україна зможе зекономити  близько 10 млрд м куб. природного газу», - зауважив голова агентства, повідомляє Урядовий портал.

Досягти поставлених цілей планується за рахунок реалізації низки заходів, перш за все, у комунальній та бюджетній сферах. Йдеться про модернізацію об’єктів комунального господарства, санацію будівель, впровадження технологій електричного теплоакумуляційного обігріву та гарячого водопостачання, використання теплових насосів.

За даними обласних державних адміністрацій фактичний обсяг економії природного газу 2010 року становив 2 239 836, 74 тис. м. куб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук