Україна направила в Косово військових інженерів

Завданням українських військових буде підготовка до відновлення однієї з магістральних доріг, яка проходить між важливими пунктами інфраструктури регіону.

СуспільствоЮрій Братюк, 17 грудня 20184860

Підрозділ українських військових інженерів вирушив до Косова для робіт з розмінування та налагодження інфраструктури. Про це повідомили 16 грудня у прес-службі міністерства оборони України.

Українські військові проведуть у Косові півроку у складі Багатонаціональних сил KFOR. За словами командира українського національного контингенту майора Сергія Ковальчука перед ротацією кожен кандидат пройшов посилену підготовку та ретельний відбір.

«Заняття були організовані не лише зі специфіки, скажімо, мінно-вибухових речовин, з якими ми там стикнемося, але й з ретельним аналізом останніх політичних та соціальних тенденцій цього регіону. Крім англійської мови всі наші військовослужбовці можуть привітатись, поставити елементарні запитання та повідомити про небезпеку мовою місцевого населення Косово. Також весь особовий склад навчений надавати невідкладну першу медичну допомогу при травмах та пораненнях», – розповів Ковальчук.

Першочерговим завданням українських військових буде підготовка до відновлення однієї з магістральних доріг, яка проходить між важливими пунктами інфраструктури регіону. Це цілий комплекс робіт як з розмінування, так і з підготовки майданчиків для роботи важкої дорожньої техніки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук