Україна опинилася серед країн з низьким рівнем дотриманням прав ЛГБТ-спільноти

Україна опинилася серед країн з низьким рівнем дотриманням прав ЛГБТ-спільноти
фото Novite
Парад у Києві влітку 2015 року

Україна опинилася серед шести країн з найнижчем рівнем дотримання прав ЛГБТ-спільноти у Європі. Про це свідчать дані рейтингу, складеного ILGA-Europe.

Рейтинг враховує різні чинники, серед яких: наявність або відсутність переслідувань, заборона на одностатеві шлюби та усиновлення дітей одностатевими парами, а також дотриманням свободи зібрань.

Країною з найгіршим станом дотримання прав ЛГБТ серед країн Європи став Азербайджан, на передостанньому місці Росія.

Фото: rainbow-europe.org

У той же час, на вершині рейтингу виявилися Мальта, Бельгія та Великобританія.

Фото: rainbow-europe.org

Нагадаємо, 19 березня у Львові мав розпочатися Фестиваль рівності. Організатори фестивалю через заборону суду проводити масові акції в місті відмовились від ЛГБТ-квесту та вирішили провести заходи у готелі Дністер.

Однак до поліції надійшло повідомлення про замінування готелю, у якому представники ЛГБТ-спільноти проводили заходи Фестивалю рівності. Під час евакуації з готелю невідомі в масках кидали петарди та каміння в автобуси, в яких перебували представники ЛГБТ-спільноти.

Мер Львова Андрій Садовий назвав ці події у Львові за участю представників ЛГБТ-спільноти та невідомих в масках добре спланованою операцією з метою міжнародної дискредитації України. 

Представники ЛГБТ-спільноти заявили про намір провести у травні у Києві Фестиваль рівності, який раніше їм не вдалося провести у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук