Україна подасть заявку на членство у Міжнародному агентстві з відновлювальних джерел енергії

Україна подасть заявку на членство у Міжнародному агентстві з відновлювальних джерел енергії
Президент доручив подати заявку на членство України в IRENA

Президент України Петро Порошенко своїм указом визнав за доцільне приєднання України до cтатуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (International Renewable Energy Agency – IRENA) та доручив голові Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергію Савчуку подати заявку про членство в цій організації. Відповідний указ Порошенко підписав 10 травня, йдеться на сайті президента.

Цим указом також доручено Кабінету міністрів передбачити сплату членських внесків України до бюджету IRENA у межах бюджетних призначень, передбачених Держагентству з енергоефективності та енергозбереження України.

Зазначимо, Міжнародне агентство з відновлювальних джерел енергії було засноване 26 січня 2009 року з ініціативи Німеччини. Агентство полегшує доступ до всієї необхідної інформації про поновлювані джерела енергії, у тому числі до технічних даних. Устав організації набув чинності 8 липня 2010 року. До IRENA входять 147 держав-членів, ще 29 держав почали формальний процес вступу в агентство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук