Україна посідає п’яте місце у світі за експортом програмного забезпечення

Економіка8 грудня 20104240

Розвиток індустрії високих технологій в Україні слід починати з перебудови системи підготовки фахівців. Таку думку віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко висловив у ході засідання робочої групи з розвитку ІТ-сектору України, до якої входять представники провідних ВНЗ країни та Європейської бізнес-асоціації.

«Вже зараз експорт програмного забезпечення з України сягає майже мільярда доларів, і щорічно цей обсяг подвоюється. Зрозуміло, що за умови стимулювання з боку держави ІТ-сфера невдовзі зможе стати основою економічного розвитку країни», – підкреслив Сергій Тігіпко.

Робоча група, очолювана віце-прем’єр-міністром, зараз працює над програмою розвитку ІТ-сектору України. Серед пропозицій науковців та експертів – створення спеціалізованих класів у середніх школах, програми підвищення кваліфікації викладацького складу та приділення більшої уваги запровадженню наукових розробок у виробництво, повідомили ZAXID.NET в прес-службі віце-прем'єр-міністра.

«Уже зараз, при всіх наших економічних проблемах, Україна посідає п’яте місце у світі за обсягом експорту програмного забезпечення. Завтра високі технології будуть забезпечувати конкурентоспроможність держави на світових ринках», – вважає урядовець.

Сергій Тігіпко дав робочій групі доручення відпрацювати комплексну Концепцію розвитку ІТ-сфери, на базі якої буде сформовано план конкретних заходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук