Україна посилила перевірку овочів з ЄС

Економіка6 червня 20113681

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба посилила перевірку всіх видів овочів, які імпортуються як із країн Європейського Союзу, так і з інших країн світу. Про це на прес-конференції повідомив голова відомства Іван Бісюк.

Контроль посилено за всіма видами овочів і фруктів, а також іншої продовольчої продукції.

Він нагадав, що 2 червня було введено додаткові перевірки імпортованих овочів. Цей захід пов'язаний зі спалахами захворювань у Німеччині.

Бісюк додав, що дотепер джерело зараження та шляхи його поширення не встановлено. "У зв'язку з появою такої інформації щодо ЄС ми ввели додаткові шляхи ми ввели бактеріологічний контроль", - зазначив він, пишуть Українські новини.

Голова Держветслужби додав, що перевірки триватимуть доти, доки не буде встановлено джерело захворювання.

З його слів, з початку року в Україну було поставлено понад 100 тис. тонн овочів зі всіх країн світу, у тому числі Туреччини, Єгипту, Польщі, Нідерландів, і останні - посилені - перевірки томатів з Нідерландів дали негативний результат на інфекцію.

На закінчення Бісюк додав, що інтерес імпортерів до поставок із країн ЄС останнім часом зменшився.

Нагадаємо, жертвами небезпечної кишкової інфекції стали уже 22 людини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, випадки захворювання зареєстровано вже в десятьох країнах Європи.

Небезпечну кишкову інфекцію в Європі спершу зафіксували на півночі Німеччини. Спочатку експерти думали, що джерелом хвороби стали імпортовані з Іспанії огірки, помідори й салат. Напередодні з'явилося припущення, що причиною спалаху інфекції могли стати пророщені боби сої, але це не підтвердилося.

Тим часом, Росія відмовилася від ввезення овочів із країн ЄС, чим викликала обурення в європейської влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук