Україна представила у Парижі новий бойовий модуль «Сармат»

ЕкономікаВ.К., 18 червня 20140
Бойовий протикорабельний модуль «Сармат»

Провідний український розробник високоточного озброєння ДП  ДККБ «Луч» (Київ) презентував на міжнародній виставці технологій у галузі безпеки та оборони Eurosatory-2014, яка триває у Парижі, свою нову розробку - бойовий протикорабельний модуль «Сармат».

Про це повідомляє прес-служба держконцерну «Укроборонпром» з посиланням на директора дивізіону високоточних озброєнь і боєприпасів держконцерну, директора ДККБ «Луч» Олега Коростельова.

Як повідомляє прес-служба, модуль «Сармат» призначений для оснащення лінійки бойових машин, малих кораблів, а також катерів берегової охорони.

За словами директора підприємства, «Сармат» призначений для ураження в будь-який час доби нерухомих і рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню. Серед них – цілі з динамічним захистом, малі за розміром, такі як довготривалі вогневі точки, танки в окопі, легкоброньовані об'єкти, вертольоти, що зависли, надводні цілі і т.д.

До складу комплексу входить 4 керовані ракети РК-3 або дві РК-2С в транспортно-пускових контейнерах виробництва ДП «ДержККБ «Луч». Дальність дії комплексу при стрільбі кулеметом становить 1,8 км, ракетою РК-3 – 2,5 км, ракетою РК-2С – 5 км. Прилад наведення виробництва  ДП «Ізюмський приладобудівний завод» (ДК «Укроборонпром») забезпечує точне наведення на ціль і керування польотом ракети на відстані 5,5 км.

Зазначимо, що міжнародна виставка «Eurosatory-2014» триває в Парижі (Франція) з 16 по 20 червня 2014 року.

Об'єднана експозиція ДК «Укроборонпром», який представляє Україну на виставці, сформована підприємствами-учасниками Концерну: ДК «Укрспецекспорт», ДП «Укроборонсервіс», ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова», ДП «ДержККБ «Луч», ПАТ «НВО «Київський завод автоматики імені Г.І. Петровського», ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

Сьогодні Україна здійснює військово-технічне співробітництво з 78 країнами , і в останні роки входить в десятку світових спецекспортерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук