Україна приєдналась до програми ЄС «Креативна Європа»

СуспільствоОксана Руда, 19 листопада 20151960

Між урядом України та Європейською Комісією підписано угоду про участь України у програмі ЄС «Креативна Європа», орієнтовний обсяг фінансування якої з бюджету Європейського Союзу – 1 млрд 460 млн євро, пише Інтерфакс.

«Україна приєднується до програми ЄС «Креативна Європа». Ми йшли до цієї мети і доклали для цього зусиль. За допомогою і за сприяння наших європейських партнерів сьогодні досягли результату», – сказав віце-прем'єр-міністр України – міністр культури України В'ячеслав Кириленко, який підписав документ від імені уряду України.

Від імені Європейської Комісії угоду підписав європейський комісар з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібор Наврачич.

Програма ЄС «Креативна Європа» є одним з найбільших проектів Європейської Комісії культурно-гуманітарного напряму та представляє великі фінансові можливості для розвитку культурного та креативного секторів в країнах-членах ЄС та країнах-учасницях «Східного партнерства».

Орієнтовний обсяг фінансування програми з державного бюджету Європейського Союзу – 1 млрд 460 млн євро, програма розрахована на 2014-2020 рр.

Програма складається з двох підпрограм: культура і ЗМІ.

Метою програми є збереження, розвиток і підтримка європейського культурного і мовного різноманіття, європейської культурної спадщини, а також посилення конкурентоспроможність культурного та креативного секторів європейської економіки.

Після імплементації угоди Верховною Радою, починаючи вже з 2016 року, українські культурні діячі та інститути матимуть доступ до спектру заходів, що фінансуються програмою, як некомерційного (навчання, обмін досвідом, спільні заходи, підтримка інституційного розвитку), так і комерційного характеру (дистриб'юторські мережі, фінансування малих і середніх підприємств в культурній та креативної сферах).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук