Україна та Ізраїль уклали угоду про зону вільної торгівлі

Угода сприятиме розвитку двосторонньої торговельно-економічної співпраці

Церемонія підписання відбулася після зустрічі Порошенка і Нетаньягу

Україна та Ізраїль 21 січня підписали Угоду про зону вільної торгівлі.На церемонії були присутні президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу, пише «Європейська правда».

Підписанню передували кілька раундів перемовин. Зокрема, Петро Порошенко та Беньямін Нетаньягу зустрічались з цього приводу в Нью-Йорку та в Парижі.

«Ми навчились в Ізраїлю, як захищати нашу країну, щоб зміцнити армію. І ми навчились в Ізраїлю, як зробити сильною і прозорою нашу економіку. Я думаю, це дуже важливо», – сказав український президент під час церемонії.

За словами Порошенка, угода допоможе знизити ціну українських товарів в Ізраїлі, а ізраїльських товарів – в Україні.

Як інформує УНН, після підписання угоди про ЗВТ віце-прем’єр-міністр Степан Кубів роз’яснив, що нова угода дасть українським експортерам. Зокрема, будуть скасовані ввізні мита для близько 80% українських промислових товарів з моменту набрання угодою чинності; будуть нові можливості для модернізації промислового виробництва в Україні, адже скасування близько 70% ввізних мит на ізраїльську промислову продукцію сприятиме високотехнологічному інвестиційному імпорту. А також збільшення ізраїльських інвестицій в промисловість, АПК, високотехнологічні сектори, ІТ, інновації та новий трикутник вільної торгівлі Україна-ЄС-Ізраїль, а українські виробники долучаться до формування глобальних ланцюжків доданої вартості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук