Україна та Ізраїль завершують переговори про створення зони вільної торгівлі

ЕкономікаРоман Ганкевич, 28 вересня 20171640
Мінекономіки розробляє процес безмитного доступу сільськогосподарських і промислових товарів на ринок Ізраїлю

Україна і Ізраїль звершили черговий раунд переговорів щодо зони вільної торгівлі. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська у Facebook.

«Сьогодні ми на крок ближче до створення ще однієї зони вільної торгівлі. Щойно завершили черговий раунд переговорів. Переговори дуже насичені та непрості, але нам вдалось вийти на фінішну пряму», - написала вона.

За словами Микольської, важливо, щоб ЗВТ створювала нові можливості для українських експортерів. «Саме тому ми ставимо за мету забезпечити безмитний доступ якомога більшої кількості сільськогосподарських і промислових товарів на ринок Ізраїлю. Для нас також важливо, щоб ЗВТ запрацювала для участі українського бізнесу в глобальних ланцюжках доданої вартості в контексті участі Ізраїлю в Регіональної Конвенції Пан-Євро-Мед про преференційні правила походження, особливо в торгівлі з ЄС», - зазначила торгова представниця.

Раніше в уряді Ізраїлю заявляли, що роботу над текстом угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Ізраїлем буде завершено найближчим часом.

Нагадаємо, 20 вересня уряд підтримав законопроект про приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження (Пан-Євро-Мед). Основна мета Конвенції полягає в переході до однакових правил визначення походження товарів, торгівля якими здійснюється між усіма договірними сторонами. Учасниками Конвенції є країни ЄС та Європейська асоціація вільної торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук