Україна та Польща планують запустити поїзд сполученням Львів-Люблін

Питання запровадження швидкісного поїзда сполученням Львів-Люблін розглядатимуть восени

Міністри інфраструктури України і Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик домовилися про створення робочої групи для розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів.

Рішення почати розробляти новий міжнародний залізничний маршрут прийняли на основі позитивних оцінок роботи маршруту Київ-Перемишль, запровадженого у 2016 році. Якщо у 2016 році ним скористалось 4 тис. пасажирів, то у 2017 році 317 тис., повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

«До осені ми маємо визначитися із технічними деталями і вийти на оптимальне для обох країн рішення. Сподіваюсь, восени ми проведемо зустріч міністрів інфраструктури України та Польщі у Львові і підпишемо відповідну угоду про запуск залізничного маршруту Люблін-Львів», заявив Володимир Омелян під час візиту до Польщі.

Окрім цього, українська та польська сторони обговорили широке коло питань двосторонньої співпраці, зокрема, розвиток транспортного коридору Via Carpatia, а також інтеграцію національної транспортної мережі до коридорів TEN-T.

Нагадаємо, українські та італійські фахівці почали підготовку техніко-економічного обґрунтування для впровадження високошвидкісного вузькоколійного залізничного сполучення за маршрутом Одеса-Київ-Львів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук