Україна та Світовий банк реалізовують 11 проектів на $1,37 мільярда

Економіка16 червня 20116040

Україна та Світовий банк нині реалізовують 11 проектів на загальну суму 1,37 мільярда доларів США, – наголосив Президент України Віктор Янукович 16 червня під час зустрічі з віце-президентом Світового банку у регіоні Європи та Центральної Азії Філіпом Ле Уору.

 Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Глави держави.

За словами В. Януковича, Україна високо цінує фінансову допомогу Світового банку, який вже дев’ятнадцятий рік підтримує нашу країну і надає значні ресурси для просування українських реформ. «Ми завжди готові до плідної співпраці зі Світовим банком. Ми вдячні Вам за підтримку, яку Ви нам надаєте», – зазначив Глава держави.

Глава держави додав, що системні позики є найбільш гнучким і дієвим інструментом прямої підтримки державного бюджету, а також реформування економіки та підтримки позитивної динаміки економічного зростання в Україні.

Віктор Янукович зауважив, що сьогодні здійснюється робота щодо підготовки системного проекту «Друга програмна позика на реабілітацію фінансового сектору» на суму близько 360 мільйонів доларів США для впровадження заходів, спрямованих на оздоровлення фінансового сектора. Також ведеться підготовка системного проекту «Четверта позика на політику розвитку» на суму 500 мільйонів  доларів США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук