Україна цьогоріч може зробити економічний ривок, - експерт

Економіка31 січня 201122014

Голова фонду Icon Private Equity Кирило Дмитрієв вважає, що «для України цей рік буде вирішальним – можна зробити серйозний економічний ривок».

Зокрема, кажучи про Світовий економічний форум, що завершився напередодні в швейцарському Давосі, К.Дмитрієв сказав, що за кілька днів форуму він відвідав багато сесій, пов`язаних із планами і прогнозами на майбутнє. "І всі налаштовані, що найближчі два-три роки будуть позитивними з економічної точки зору. Зрозуміло, що буде багато проблем, які треба вирішувати державам із дефіцитом. Але всі налаштовані оптимістично", - зазначив голова фонду, - інформує УНІАН.

На його думку, "для України цей рік буде вирішальним – можна зробити серйозний економічний ривок". Наприклад, сказав К.Дмитрієв, "у багатьох західних інвесторів серйозний інтерес до агросектору – їжі в світі стає дедалі менше, ціни зростають. І Україна може серйозно там просунутися. Тому у всіх такий обережно позитивний погляд".

Крім того, президент фонду Icon Private Equity відзначив, що зараз існує "величезний попит на метал, золото, і тому серйозні перспективи у металургії. Особливо, з урахуванням попиту в Китаї".

К.Дмитрієв зазначив, що зараз багато країн – Індія, Росія, Китай - борються за інвестиції, але він вважає, що у України гарні перспективи з погляду залучення інвесторів, зокрема у зв`язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук