Україна тягне зі схваленням концепції роботи з Митним союзом, - Огризко

Економіка7 червня 20115220

Створення робочої групи для співробітництва з Митним союзом, на перший погляд свідчить про пошук певного балансу, але якщо придивитись, можна побачити що мета створення відповідної групи полягає у тому, щоб затягнути процес схвалення концепції співробітництва з Митним союзом до підписання угоди про асоціацію і створення ЗВТ з ЄС, а вже після цього схвалити відповідну концепцію співпраці з Митним союзом на взаємовигідних умовах.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив екс-міністр зовнішніх справ України Володимир Огризко.

 «Те, що сьогодні створено робочу групу свідчить лише про те, що іде процес пошуку якогось певного балансу. Хоча, скажу відверто, якщо вчитатися в формулювання сьогоднішнього указу, то там чітко і ясно простежується бажання цей процес запустити, без конкретного терміну виконання», – заявив Огризко.

 «Через два місяці робоча група запропонує якусь концепцію, цю концепцію треба обговорити і не один раз, ні на одній нараді. Цю концепцію треба буде подати в Адміністрацію Президента, там її будуть так-само аналізувати, вивчати і таке інше. Два місяці – це серпень, коли усі відпочивають. Потім обговорення пару місяців, аж дивишся – вже новий рік. За цей час, я хотів би в це вірити, ми таки укладемо угоду про асоціацію з Євросоюзом, складовою частиною якої буде створення зони вільної торгівлі. Насправді магістральний напрямок визначено – це євроінтеграція, це те, що нас буде зближувати з Європою, а стосовно Митного союзу – там просто буде іти мова про формули які дозволять, вже маючи асоціацію з Європейським союзом, нормально взаємовигідно співпрацювати», – зазначив екс-голова МЗС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук