Україна увійшла в десятку країн-лідерів Європи на ринку продажів електромобілів

Україна - серед лідерів у Європі за кількістю проданих електромобілів

За результатами першого півріччя 2016 року Україна увійшла в десятку лідерів Європи за продажами електромобілів. Ринок електромобілів в Україні за шість місяців зріс у 2,5 рази, повідомило видання «Автоцентр».

Усього за півроку було продано 192 нових електромобілі, тоді як за аналогічний період минулого року – лише 72. Цей показник вищий, ніж, наприклад, у сусідніх Польщі та Росії, і в 2,2 рази більший, ніж в Естонії, Латвії та Литві разом узятих.

Зазначено, що електромобілі складають 0,7% всіх нових автомобілів, проданих в 2016 році. Саме за цим показником Україна й потрапила в європейський ТОП-10.

У Європі найвища частка електромобілів на ринку в Норвегії – 15%. Вище за Україну в рейтингу також розташувалися Швейцарія Австрія, Франція, Нідерланди і Швеція.

Ріст продажів електромобілів в Україні пояснюють сприятливими умовами – скасуванням акцизу на них з 2016 року. Лідерами ринку електромобілів в Україні є Nissan Leaf (142 проданих машин) і Tesla Model S (20 машин).

При цьому частка електромобілів в Україні є значно вищою. Їх громадяни купують і закордоном. Так, за даними Державної фіскальної служби,  упродовж січня-травня 2016 року було ввезено 822 електромобіля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук