Україна відновила роботу пунктів пропуску на кордонах із Білоруссю та Росією

Рішення про відкриття кордонів Кабмін прийняв ще 17 червня

У вівторок, 7 липня, пункти пропуску відновили роботу на українсько-білоруському та українсько-російському кордонах. Про це повідомила Держприкордон служба.

Відтак, на кордоні із Білоруссю відновлено шість пунктів пропуску: «Дольськ» (Волинська область), «Вільча» (Київська область), «Нові Яриловичі» (Чернігівська область), «Виступовичі» (Житомирська область), «Доманове» (Волинська область) та «Славутич» (Чернігівська область). Перетнути українсько-білоруський кордон на транспорті можна лише у двох пунктах – «Дольськ» та «Вільча». При цьому, у міждержавному пункті пропуску «Вільча» можуть перетнути кордон лише громадяни України та Білорусі, натомість перетинати кордон у міжнародному пункті пропуску «Дольськ» можуть громадяни і інших країн.

Окрім цього, також відкрили піший пункт пропуску «Сеньківка», який розташований на спільному кордоні між Україно, Білоруссю і Росією.

Зокрема із Росією були відкриті чотири піших пунктів: «Мілове» (Луганська область), «Гоптівка» (Харківська область), «Бачівськ» (Сумська область) та «Юнаківка» (Сумська область).

Нагадаємо, що у ніч на 29 травня Україна відкрила 66 пунктів пропуску на українському кордоні з країнами ЄС та Молдовою. При цьому напрямки до Росії та Білорусі залишалися закритими.

Вже 17 червня Кабінет міністрів України проголосував за відкриття деяких пунктів пропуску на кордоні з Росією та Білоруссю. Не зважаючи на те, що голосування відбулося ще 17 червня, рішення про відкриття кордонів набуває чинність лише опісля офіційного оприлюднення.

Зазначимо, що 22 червня Міністерство закордонних справ запустило онлайн-мапу з актуальними правилами в’їзду до різних країн світу та транзиту для українців під час пандемії коронавірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук