Україна відкрила 66 пунктів пропуску на своїх кордонах

Фактичний пропуск буде здійснюватися лише в тих пунктах, які відкриють також суміжні країни

З опівночі 29 травня відкрилися 66 пунктів пропуску на українському кордоні з країнами ЄС та Молдовою, 56 залишаться закритими, зокрема на напрямку Росії та Білорусі. Про це повідомив прес-центр ДПСУ.

Фактично цієї ночі з 00:00 години 66 пунктів пропуску з українського боку будуть готові до оформлення громадян і транспортних засобів. Кожна суміжна з Україною сторона приймає рішення про відкриття пункту самостійно, тобто фактичний пропуск буде здійснюватися лише в тих пунктах, які відкриють також суміжні країни.

Державна прикордонна служба України поінформувала про відновлення роботи пунктів пропуску з українського боку суміжні країни, зокрема країни ЄС та Республіку Молдова.

Тимчасово зачиненими залишаються 56 пунктів пропуску. До переліку пунктів пропуску, які поновлюють свою роботу не входять пункти пропуску на ділянках державного кордону з Білоруссю та РФ.

ДПСУ наразі не опублікувала перелік відкритих пунктів пропуску. Детальніше з переліком пунктів пропуску, які продовжують залишатись закритими ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням.

Що відбувається з кордонами сусідів України

За інформацією МЗС України, станом на 28 травня, кордони сусідніх з Україною держав залишаються закритими. В уряді Польщі заявили, що відкриття кордонів, закритих через пандемію коронавірусу, може відбутися 15 червня.

В Словаччині заборонено в’їзд іноземців з сусідніх країн, крім осіб, що мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання; припинено діяльність «малих пунктів пропуску» та залишено роботу лише «великих пунктів пропуску».

В Угорщині досі діють надзвичаний стан і заборона на в'їзд для іноземців. Така ж ситуація і в Румунії, де заборонено в’їзд іноземців, крім громадян держав-членів ЄС, ЄЕС та Швейцарії.

В Молдові також діє заборона на в'їд для іноземців, хоч і з винятками для окремих категорій.

Оновлено

29 травня стало відомо, що відновилася робота чотирьох автомобільних та двох залізничних пунктів пропуску на кордоні з Молдовою. Ознайомитись зі списком можна за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук