Українські компанії увійдуть до реєстру Варшавської фондової біржі

Економіка6 квітня 20119730

На початку квітня Варшавська біржа цінних паперів (GPW) опублікує реєстр українських компаній, які торгують акціями на польському ринку цінних паперів. Це перший у Європі реєстр українських компаній, які виступають на закордонних фондових біржах.

«Такий реєстр українських компаній на неукраїнській біржі є першим у Європі. Він свідчить про розвиток українсько-польських економічних відносин, а також про успішну реалізацію регіональної стратегії Варшавської фондової біржі» – зазначив голова GPW Людвік Соболевскі. Також він повідомив, що Варшавська біржа планує створити окремий майданчик для закордонних компаній.

Щоб потрапити до реєстру, українські фірми повинні мати щонайменше 10% акцій у вільному обігу і належати до одного з секторів головного ринку Біржі цінних паперів у Варшаві: 250 Плюс, 50 Плюс або 5 Плюс, - повідомляє польське видання Puls Biznesu. Перегляд реєстру відбуватиметься раз на квартал.

Загальна пропозиція українських компаній на фондовій біржі у Варшаві становила 1,6 млрд. злотих, тобто близько 4,3 млрд гривень. Як писав ZAXID.NET , цими компаніями є Агротон, Астарта Холдинг, Кернел Холдинг, Мілкіленд і Садовая Груп.

За інформацією GPW, вартість акцій та оборот українських фірм росте. Так, сумарний капітал фірми Астарта Київ на GPW збільшився майже у п’ять разів (з 475 млн. злотих до 2 033 млн. злотих), а Кернел Холдинг – учетверо (з 1 520 млн. злотих до 5 526 млн. злотих).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук