Українські органи юстиції реформуватимуть за рахунок міжнародної фіндопомоги

Для реформування українських органів юстиції планується залучення міжнародної фінансової допомоги.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив претендент на посаду заступника міністра юстиції України Гія Гецадзе.

«У мене запланована зустріч з представниками Світового банку. Також ми плануємо зустрічатися з донорами з різних країн. Таким чином, система буде більш прозорою і відкритою. А чим більше система відкрита, тим більше вона захищена від корупції», – зазначив він.

Крім того, за словами Гецадзе, до реформування Мін'юсту будуть залучені експерти з США та ЄС.

Кандидат на посаду заступника міністра юстиції України розповів, що у нього вже були зустрічі з представниками різних іноземних компаній, які виявляють бажання співпрацювати. Серед інших, він вже провів зустріч з USAID.

«Вони дали попередню згоду на допомогу нам у моніторингу та тренінгах», – повідомив претендент на пост заступника міністра юстиції.

В січні 2015 Комісія з питань громадянства при Президентові України внесла пропозицію Президенту Петру Порошенку про надання громадянства п'яти іноземцям, які претендують на посади в українських органах влади, в тому числі Гії Гецадзе.

Влада України почала активно залучати до роботи в керівному складі органів влади іноземців. Так, членами Кабміну були призначені американка Наталя Енн Яресько (міністр фінансів України), литовець Айварас Абрамавічус (міністр економіки України) і грузин Олександр Квіташвілі (Міністр охорони здоров’я).

На думку Порошенка, це допоможе Україні провести реформи і перемогти корупцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук