Українські перевізники отримали 5730 дозволів на роботу у Європі

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 грудня 20165820
Серед популярних країн для роботи українських перевізників значаться Австрія, Італія, Угорщина і Греція

Комісія з розподілу дозволів Європейської конференції міністрів транспорту (ЄКМТ) під головуванням заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка розподілила серед українських перевізників 5730 дозволів ЄКМТ на роботу у країнах Європи. Про це повідомляється на сайті відомства.

«У результаті розподілу українським перевізникам було виділено 236 дозволів ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії «Євро-4 безпечний» і вище, 3 209 дозволів ЄКМТ - для використання транспортними засобами категорії «Євро-5 безпечний» і вище, 96 прав роботи до Австрії, 300 прав роботи до Італії, 1 644 прав роботи до Угорщини, 85 прав роботи до Греції та 160 прав роботи до Росії», - йдеться в повідомленні.

Нерозподілений залишок становить: 9 дозволів ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії «Євро-4 безпечний» і вище, 1 дозвіл ЄКМТ для використання транспортними засобами категорії «Євро-5 безпечний» і вище, 16 прав роботи до Угорщини та 5 прав роботи до Греції. Зазначені залишки будуть передані для розподілу серед українських перевізників під час перерозподілу, пояснили у відомстві.

Також під час засідання було встановлено, що перевізники - переможці конкурсу можуть отримати дозволи ЄКМТ відповідно до встановленого порядку і за умови сплати обов'язкового платежу за участь України в Міжнародному транспортному форумі, який на 2017 рік становить 495 гривень 80 копійок.

Зазначимо, що ЄКМТ є багатостороннім дозволом, що видається перевіщзникам, і дозволяє їм вільно працювати та їздити серед країн-учасниць ЄС. Найчастіше володіння дозволами ЄКМТ - є свідченням надійності перевізника, тому що отримати його дуже непросто. Для цього, зокрема, транспортна або логістична компанія повинна мати чималу кількість рухомого складу.

Дозволи ЄКМТ багатосторонні, вони дійсні впродоаж календарного року для здійснення необмеженої кількості міжнародних автомобільних вантажних перевезень по найму або за винагороду транспортними підприємствами, заснованими в країні - учасниці ЄКМТ. Використання даного дозволу можливе при виконанні транспортних операцій між країнами - учасницями ЄКМТ і транзитом через територію однієї або декількох країн - учасниць ЄКМТ, транспортними засобами зареєстрованими в країні - учасниці ЄКМТ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук