Українським ЗМІ порадили, як позбавити роботи кремлівських тролів

Інститут Горшеніна і портал LB.ua звернулися до колег-журналістів, головних редакторів і власників інтернет-ЗМІ з закликом тимчасово відключити можливість коментування матеріалів на своїх ресурсах з метою захисту українського інформаційного простору.

Про це йдеться у зверненні, опублікованому на сайті LB.ua.

«Зараз Україна активно протидіє зовнішній військовій агресії, на полях битв наші воїни мужньо захищають нашу Батьківщину. Але Україна також перебуває під впливом інформаційної агресії, на яку сторона-нападник витрачає величезні ресурси. Інформаційна війна ведеться з не меншою запеклістю, ніж артобстріли і танкові атаки на полі бою. Одним з інструментів інформаційної та пропагандистської війни є інтернет-ЗМІ. Кількість ботів країни-агресора, які коментують на сторінках українських інтернет-ресурсів, безпрецедентна. За допомогою коментарів сіються панічні настрої в суспільстві, розпалюється міжнаціональна ворожнеча, дискредитується українська влада, здійснюється вкидання дезінформації військового і політичного характеру», – зазначається у зверненні.

З огляду на це, автори звернення закликали всі українські інтернет-ЗМІ тимчасово, на період війни, відключити можливість коментування матеріалів на своїх ресурсах.

«Таким чином, ми частково захистимо наш інформаційний простір від пропагандистської та інформаційної агресії», - впевнені ініціатори звернення.

Вони також запевнили, що відключення можливості коментування не впливає на відвідуваність сайту.

Автори звернення сподіваються, що ініціатива буде прийнята з розумінням у колег і отримає підтримку у Ради національної безпеки і оборони та Міністерства інформаційної політики.

Зазначимо, сайт ZAXID.NET, разом з низкою інших провідних українських ЗМІ, закрив можливість анонімного коментування своїх матеріалів. Це відбулося 23 січня на тлі загострення подій на Євромайдані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук