Український стартап Petcube зібрав на Kickstarter $200 тис. за 15 днів

Для збору 200 тисяч доларів на Kickstarter українському стартапу Petcube знадобилося 15 днів.

Два нових пристрої Petcube Bites і Petcube Play, представлені на майданчику підтримали вже 1466 осіб. До кінця збору коштів залишилося ще 30 днів, пише AIN.ua.

У поточній кампанії український стартап збирає гроші на Petcube Play – друге покоління дебютного ґаджета Petcube Camera.

Нова версія стала більш компактною, отримала покращений лазер, камеру з роздільною здатністю 1080p HD, чотириразовий зум, запис відео в режимі 24/7 і низку інших покращень.

Якщо основний продукт Petcube покликаний розважити домашнього улюбленця, то новий гаджет стартапу Petcube Bites повинен його нагодувати. Власник може за допомогою смартфона покликати до пристрою домашнього улюбленця і, натиснувши на кнопку, викинути йому порцію сухого корму. У пристрої також є можливість автоматичного замовлення корму на Amazon.

Це другий вихід стартапу на Kickstarter. Дебютна кампанія пройшла восени 2013 року і зібрала 251,225 тисяч доларів від 1758 осіб. Тоді проект досяг мети в 100 тисяч доларів всього за тиждень.

З огляду на те, що до завершення нинішньої кампанії залишився місяць, то Petcube, ймовірно, легко подолає показники трирічної давності.

Petcube, Inc. – заснована українцями технологічна компанія з офісами у Києві, Сан Франциско (США) і Шеньчжені (Китай). Перші продукти компанії – інтерактивна камера Petcube та мобільні додатки для iOS та Android, що об’єднують власників домашніх тварин в онлайн-спільноту. Petcube став першим продуктом, що дозволяє власникам домашніх тварин спостерігати за своїми улюбленцями, гратися та спілкуватися з ними на відстані за допомогою смартфона. Крім того, користувачі мобільного додатку Petcube можуть ділитися фотографіями тварин, знаходити нових друзів та гратися з публічно доступними тваринами, навіть не купуючи камеру Petcube.

Камера Petcube продається на Petcube.com, Amazon, Brookstone, Best Buy, Nordstrom.com, B&H Photo Video, і Frys.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук